1. System iWebstore.pl
  2. Zalety systemu
  3. Oferta
  4. Proces relizacji
  5. Usługi pakietowe

Czym jest iWebstore.pl?


Manager sprzedaży

Sklepy internetowe

Zintegrowany system zarządzania

Integracja zewnętrzna

iWebstore.pl to profesjonalny menadżer sprzedaży, połączony z systemem zarządzania treścią CMS. Dzięki takiemu połączeniu, powstał autorski produkt, który umożliwia łatwe i wygodne prowadzenie sklepu internetowego. Zastosowane rozwiązania techniczne powodują, że powstałe sklepy internetowe oparte na programie iWebstore są szybkie, a intuicyjny interfejs tworzy, przystępność dla każdego użytkownika.

iWebstore stanowi część systemu inote.pl. Korzystając z usługi iWebstore, klient automatycznie uzyskuje dostęp do swojego konta w systemie inote.pl. Wszystkie sklepy internetowe na platformie  są zarządzane z jednego miejsca. W ramach wykupionego pakietu hostingowego, uzyskują Państwo możliwość zarządzania wszystkimi swoimi usługami świadczonymi przez inote.pl.

Sklepy internetowe są oparte o budowę modułową, co znacząco poszerzają ich możliwości rozwojowe. Główną zaletą tego rozwiązania jest, iż każdy z modułów działa w sposób niezależny, a jedynie posiadają wspólny interface wej/wyj.
Dzięki temu rozwiązaniu, możemy w bardzo krótkim czasie stworzyć odpowiedni moduł, który umożliwi integrację z systemami zewnętrznymi wskazanymi przez klienta.
Przebieg integracji realizujemy po naszej stronie. To my kontaktujemy się z wybranym serwisem oraz dokonujemy niezbędnych ustaleń. Tworzymy środowisko testowe nowego modułu oraz po pomyślnych testach podpinamy nowo utworzony moduł do systemu.

Dla kogo iWebstore.pl?


Małe i średnie przedsiębiorstwa

Nasza oferta kierujemy do przedsiębiorców, którzy oczekują fachowej i solidnej obsługi. Nasi specjaliści zawsze służą wsparciem, a w razie potrzeby wprowadzają zmiany w treściach i ewentualnym wyglądzie strony, za naszych Klientów. Dbamy o to aby sklepy internetowe naszych klientów były zawsze zaktualizowane do najwyższych standardów. Nie wymagamy znajomości skomplikowanych zagadnień z dziedziny informatyki. Oferujemy szeroki wachlarz usług, który m.in. obejmuje opiekę nad kontem w ramach świadczonych usług hostingowych.

Jakie korzyści z iWebstore.pl


Rozbudowany Manager sprzedaży

Intuicyjny system zarządzania treścią

Szybkość i niezawodność

Obsługa klienta

Najistotniejszą zaletą Manager’a Sprzedaży, jest wielokanałowa obsługa magazynu. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, sklepy internetowe naszych klientów zachowują spójność stanów magazynowych. 

Każdy klient ma możliwość samodzielnego zarządzania zawartością sklepu internetowego, jak również może zlecić to naszym specjalistom. Zaawansowanym użytkownikom, system CMS umożliwia dowolną modyfikację szablonu stworzonego strony w trakcie procesu wdrożeniowego.

Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz stale rozwijający się “silnik” systemu powodują, iż sklepy internetowe zbudowane z naszą pomocą, są przyjazne dla odbiorców oraz bardzo szybkie w działaniu.

Nierozłącznym elementem świadczonych usług jest Opieka Klienta. Każdemu Klientowi przydzielamy konsultanta, który dba o jakość świadczonych usług oraz fachową obsługę serwisu inote.pl

Informacja handlowa

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, zadaj pytanie naszym ekspertom.

Kontakt

Pomoc

tel: +48 53 43 55 552
email: pomoc@inote.pl

Zaloguj się


 
Wczytywanie danych...
Nie pokazuj tego komunikatu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityka cookie.