1. System iPages.pl
  2. Zalety systemu
  3. Oferta
  4. Proces relizacji
  5. Usługi pakietowe

Czym jest iPages.pl?


System CMS

Strony internetowe

Zintegrowany panel zarządzania

Integracja zewnętrzna

iPages.pl to profesjonalny system CMS, który pozwala na łatwą obsługę oraz zarządzanie zawartością strony internetowej. Zastosowane rozwiązania techniczne powodują, że strony internetowe oparte na programie iPages.pl są szybkie, a intuicyjny interfejs sprawia, że jest przystępny dla każdego, nawet niedoświadczonego użytkownika. A dzięki wbudowanemu edytorowi tekstu, tworzenie i modyfikacja treści, nigdy jeszcze nie były tak proste.

iPages.pl stanowi część systemu inote.pl. Klient korzystający z usługi iPages.pl automatycznie otrzymuje dostęp do swojego konta w systemie inote.pl, a w ramach wykupionego pakietu hostingowego, ma możliwość zarządzania wszystkimi swoimi usługami świadczonymi przez inote.pl.

System CMS do zarządzania treścią zbudowany jest modułowo, co w znacznym stopniu poszerza jego możliwości rozwojowe. Główna zaleta tego rozwiązania polega na tym, iż każdy z modułów działa w sposób niezależny, a jedynie posiadają wspólny interface wej/wyj. Dzięki temu możemy w bardzo szybkim tempie stworzyć odpowiedni moduł, który umożliwi integrację z systemami zewnętrznymi wskazanymi przez klienta.
Przebieg integracji realizujemy po stronie firmy inote.pl. To my kontaktujemy się z wybranym serwisem oraz dokonujemy niezbędnych ustaleń. Tworzymy środowisko testowe nowego modułu oraz po pomyślnych testach podpinamy nowo utworzony moduł do systemu CMS.

Dla kogo iPages.pl?


Małe i średnie przedsiębiorstwa

Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorców, którzy cenią sobie fachową i solidną obsługę. Nasi specjaliści zawsze służą pomocą oraz jak zaistnieje taka potrzeba, wprowadzają zmiany w treściach, wyglądzie strony internetowej, za naszych Klientów. Nie wymagamy znajomości skomplikowanych zagadnień informatycznych. Dzięki szerokiemu wachlarzowi naszych usług, możemy zaoferować opiekę nad kontem świadcząc dedykowane dla Państwa, usługi hostingowe.

Jakie korzyści z iPages.pl


Intuicyjny system zarządzania treścią

Szybkość i niezawodność

Obsługa klienta

Każdy klient ma możliwość samodzielnego zarządzania zawartością strony, jak również może to zlecić naszym specjalistom. Zaawansowanym użytkownikom, już po przeprowadzonym procesie wdrożenia, system umożliwia wykonanie dowolnej modyfikacji stworzonej strony internetowej.

Zastosowane rozwiązania technologiczne oraz stale rozwijający się „silnik” systemu, powodują, iż strony internetowe zbudowane z naszą pomocą są przystępne dla odbiorców i bardzo szybkie w działaniu.

Nierozłącznym elementem świadczonych usług, jest Opieka Klienta. Każdemu Klientowi przydzielamy konsultanta, który dba, aby usługi świadczone przez inote.pl były najwyższej jakości.

Informacja handlowa

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, zadaj pytanie naszym ekspertom.

Kontakt

Pomoc

tel: +48 53 43 55 552
email: pomoc@inote.pl

Zaloguj się


 
Wczytywanie danych...
Nie pokazuj tego komunikatu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityka cookie.