1. System iPages.pl
  2. Zalety systemu
  3. Oferta
  4. Proces relizacji
  5. Usługi pakietowe

System CMS


Szablony treści

Wbudowany edytor treści

Manager plików

Każdy użytkownik systemu iPages.pl, dzięki zastosowanemu mechanizmowi opartemu o szablony kompozycji, wie, w jaki sposób zostanie zaprezentowana zawartość strony. Szablony przygotowywane są w ramach uruchomienia systemu. Takie rozwiązanie powoduje, że klienci nie są obarczeni koniecznością tworzenia strony od podstaw.

Każda strona może mieć dowolną strukturę. To klient określa zawartość katalogu. W chwili tworzenia strony, firma inote.pl przygotowuje tak zwaną strukturę wyjściową (wcześniej uzgodnioną z klientem). Istnieje możliwość zmiany tej struktury, a odbywa się to z pozycji systemu iPages.pl. Klient samodzielnie może dokonywać zmian, jak również zlecić to pracownikom inote.pl.

Wszystkie podstrony tekstowe są edytowalne za pomocą wbudowanego edytora tekstu, do złudzenia przypominającego znane wszystkim edytory tekstu. Przy jego użyciu, formatowanie treści na stronie jest intuicyjne i proste. Edytor jest zintegrowany z managerem plików. Manager plików umożliwia zarządzanie plikami graficznymi zawartymi w stworzonych stronach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik może w każdej chwili dodać nowe grafiki na stronę bądź też zaktualizować istniejące.

Skalowalność systemu


Wizytówki www

Rozbudowane serwisy internetowe

iPages.pl umożliwia stworzenie prostej strony informacyjnej, tzw. Wizytówki firmowej zawierającej materiały informacyjne o działalności firmy, jak również rozbudowane serwisy.

Cały system zbudowany jest modułowo. Każdy moduł stanowi autonomiczną część, która może być łączona z kolejnymi modułami, których to połączenie może realizować określone funkcje. Takie rozwiązanie daje nam możliwość rozbudowania istniejącej już strony o dodatkowe funkcjonalności, bez konieczności budowania strony od nowa. Dodatkowo, istnieje możliwość łączenia funkcjonalności pomiędzy innymi usługami, świadczonymi przez platformę inote.pl.

Statystyki


Zestawienia okresowe

Przyjazne wykresy

iPages.pl posiada wbudowany mechanizm rejestracji wyświetleń strony. System gromadzi, między innymi, informacje takie jak: odwiedziny, odsłony oraz informacje dotyczące konfiguracji przeglądarki użytkowników.

Zestawienia wykresów słupkowych, przedstawiają zgromadzone dane w przystępny sposób. Możemy przedstawić zestawienia ilości odsłon w danej godzinie, ilość odwiedzin w danym dniu oraz informacje o źródłach, z których dany użytkownik trafił na naszą stronę.

Istnieje możliwość generowania zestawień zorientowanych na potrzeby klienta. Z dostępnych narzędzi dedykowanych do modułu statystyk, możemy między innymi wygenerować zestawienie dotyczące ilości odsłon/odwiedzin w określonym czasie.

Szybkość działania


Mechanizm cache’owania

Skalowalność grafiki

W dobie Internetu mobilnego, jedną z istotniejszych cech, jest szybkość wyświetlania się strony. iPages.pl jest standardowo wyposażony w autorski system cache’owania stron. Polega to między innymi, na przerzuceniu ciężaru przetwarzania danych przy każdorazowym wywołaniu strony, na wyświetlenie zawartości wynikowej.
Kolejnym elementem jest mechanizm przetwarzania grafiki. Umieszczone grafiki są systemowo skalowane do formatu wyświetlania. Takie rozwiązanie powoduje, że grafika jaka jest potrzebna do wyświetlenia, zostaje dopasowana do wielkości umieszczonego elementu.

System posiada wbudowany mechanizm oczyszczania kodu. Polega to między innymi na przesłaniu do przeglądarki klienta, kodu oczyszczonego z tzw. „białych znaków” oraz treści, która nie zostanie wyświetlona.

Informacja handlowa

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, zadaj pytanie naszym ekspertom.

Kontakt

Pomoc

tel: +48 53 43 55 552
email: pomoc@inote.pl

Zaloguj się


 
Wczytywanie danych...
Nie pokazuj tego komunikatu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityka cookie.