1. O firmie
  2. Kontakt
  3. Partnerzy
  4. Zaufali nam
  5. Polityka prywatności
  6. Regulamin

Jesteśmy firmą specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania w modelu Cloud Computing, jak również w projektowaniu dedykowanych rozwiązań, stron www, aplikacji biznesowych. Posiadamy własne produkty typu SaaS (Software as a Service), które obejmują m.in. system do zarządzania treścią (CMS) oraz sklep internetowy. Firma zlokalizowana jest w mieście Szczecin w województwie zachodniopomorskim. 

Nasze wieloletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych zdobyte podczas realizacji różnych projektów, spowodowały, iż projektowane przez nas aplikacje są nowatorskie, intuicyjne ale przede wszystkim profesjonalne. Zespół inote.pl tworzą ludzie młodzi, kreatywni, pełni pasji do wykonywanej pracy. Nasza świetnie skoordynowana współpraca i pełne zaangażowanie w tworzone projekty, dają Państwu gwarancję najwyższej jakości świadczonych usług oraz rzetelnej obsługi.


Tworzone przez nas aplikacje są odpowiednio zoptymalizowane, funkcjonalne i wszechstronne. Nasze produkty są stale doskonalone, tak aby spełniały wszystkie wymagania, zarówno te technologiczne jak i stawiane przez klientów indywidualnych. Oznacza to, iż nieustannie dążymy do doskonałości, a wszystko po to, aby Wam drodzy Państwo, pracowało się szybciej, łatwiej i wygodniej.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i dołączenia do grona zadowolonych klientów.


Zespół Inote.pl

Informacja handlowa

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, zadaj pytanie naszym ekspertom.

Kontakt

Pomoc

tel: +48 53 43 55 552
email: pomoc@inote.pl

Zaloguj się


 
Wczytywanie danych...
Nie pokazuj tego komunikatu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityka cookie.