1. System iWebstore.pl
  2. Zalety systemu
  3. Oferta
  4. Proces relizacji
  5. Usługi pakietowe

Manager sprzedaży


Wielokanałowa sprzedaż

Integracje z innymi serwisami

Płatności online

Automatyzacja procesów sprzedażowych

Każdy sprzedawca z pewnością zauważył, iż sprzedaż równoległa powoduje szereg problemów związanych ze spójnością danych, jak również z zachowaniem stanu magazynowego. System iWebstore monitoruje wszystkie kanały oraz dba o to, aby stan magazynowy był zawsze aktualny ze stanem faktycznym.

Na przykład w przypadku, gdy klient sklepu dokona zamówienia na produkt i zamówi całą dostępną ilość, system automatycznie zablokuje możliwość dokonania zakupu tego produktu w pozostałych kanałach sprzedaży.

iWebstore posiada preinstalowany moduł integracji z popularnym serwisem Allegro.pl. Z portalem tym jesteśmy zintegrowani dwukierunkowo, co w praktyce oznacza, że klient ma pełną kontrolę nad sprzedażą swoich produktów. Cała synchronizacja odbywa się w sposób ciągły przez 24h/dobę. Klient ma możliwość monitorowania aukcji z pozycji systemu, bez konieczności logowania się dodatkowo na portalu allegro.

Wystawienie aukcji odbywa się z poziomu systemu iWebstore. Operacja jest szybka i nie wymaga wielu ustawień. System domyślnie uzupełnia większość kryteriów na podstawie produktu stworzonego w systemie. Użytkownikowi pozostaje jedynie doprecyzować kategorię oraz cechy produktu dedykowane dla kategorii. Przed opublikowaniem, podgląd aukcji widoczny jest w zaawansowanym edytorze wizualnym, który w prosty sposób umożliwia zmianę treści. Domyślnie, wczytywany jest opis produktu zdefiniowany w systemie, który jest wkomponowany w specjalnie przygotowaną szatę aukcji. Przed wystawieniem produktu, system informuje o jego koszcie. Po zatwierdzeniu, produkt zostaje wysłany do portalu allegro. W każdej chwili mamy możliwość podglądu aukcji oraz jej edycji ( w ramach funkcjonalności udostępnionych przez webApi allegro).

Ponowne wystawienie tego samego produktu odbywa się w sposób jeszcze szybszy, ponieważ system zapamiętuje poprzednie ustawienia. Użytkownikowi pozostaje jedynie zapoznanie się z kosztami oraz potwierdzenie wysłania danych.

Każdy sklep internetowy powinien umożliwiać jego klientom dokonanie płatności online. Ten rodzaj płatności, w ostatnich czasach, stał się bardzo popularny. Dlatego też, wyposażyliśmy nasz system w dwa systemy płatności firm partnerskich. Systemy te są preinstalowane w sklepach, co w praktyce oznacza, że użytkownik musi tylko wprowadzić niezbędne dane określające dostęp do utworzonego konta w danym systemie. Współpracujemy z wszystkimi najpopularniejszymi systemami płatności.

Bardzo duży wpływ na klientów sklepów internetowych ma sam proces po zakupowy. Ważne jest, aby klient po dokonaniu zamówienia był informowany o jego aktualnym statusie. Dlatego stworzyliśmy cały szereg automatycznych powiadomień, które klienci otrzymują po określonych czynnościach.

Każde powiadomienie posiada swój szablon. Szablony te są definiowane przez użytkownika za pomocą edytora wizualnego. Każdy użytkownik ma możliwość stworzenia sobie dowolnie wyglądające powiadomienie.

Zarządzanie zawartością


Szablony treści

Wbudowany edytor treści

Manager plików

Każdy użytkownik systemu iWebstore, dzięki zastosowaniu mechanizmu opartego o szablony kompozycji, wie w jaki sposób zostanie zaprezentowana zawartość strony. Szablony przygotowywane są w ramach uruchomienia systemu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci nie są obarczeni koniecznością tworzenia strony od podstaw.

Każdy sklep może mieć dowolną strukturę. To klient określa zawartość katalogu. W chwili tworzenia sklepu, firma inote.pl przygotowuje tak zwaną strukturę wyjściową (wcześniej uzgodnioną z klientem). Istnieje możliwość zmiany tej struktury i odbywa się to z pozycji systemu. Klient sam może dokonywać zmian, jak również zlecić to pracownikom inote.pl.

Wszystkie produkty, jak i podstrony tekstowe, są edytowalne za pomocą wbudowanego edytora testu do złudzenia przypominającego znane nam edytory tekstu. Przy jego użyciu, formatowanie treści na stronie jest łatwe i intuicyjne. Edytor jest zintegrowany z managerem plików, który umożliwia zarządzanie plikami graficznymi zawartymi w stworzonych stronach. Dzięki takiemu rozwiązaniu, użytkownik może w każdej chwili dodać nowe grafiki, zdjęcia produktów na stronę bądź też zaktualizować istniejące.

Skalowalność systemu


Sklepy internetowe

Sprzedaż równoległa wielokanałowa

iWebstore umożliwia stworzenie prowadzenie prostego sklepu internetowego, a także obsługę sprzedaży produktów za pośrednictwem różnych serwisów współpracujących. Cały system jest zbudowany modułowo. Każdy moduł stanowi autonomiczną część, która może być łączona kolejnymi modułami, których to połączenie może realizować określone funkcje. Takie rozwiązanie, daje nam możliwość rozbudowania istniejącego już sklepu o dodatkowe funkcjonalności, bez konieczności budowania sklepu od nowa. Dodatkowo istnieje możliwość łączenia funkcjonalności między pozostałymi usługami świadczonymi przez platformę inote.pl.

Statystyki


Atrakcyjność produktu

Zestawienia okresowe

Przyjazne wykresy

Jedną z najważniejszych informacji jaką powinien posiadać sprzedawca jest to, czy jest zainteresowanie danym produktem. System generuje statystyki klikalności produktu, ilości umieszczenia w koszyku oraz ilości sprzedaży. Dzięki temu mamy możliwość porównania danych sprzedażowych. Po analizie tych danych, możemy w szybki sposób reagować na zmienne czynniki, które mogą powodować wzrost zainteresowania produktem.

iWebstore posiada wbudowany mechanizm rejestracji wyświetleń strony. System gromadzi między innymi informacje, takie jak: odwiedziny, odsłony jak również informacje dotyczące konfiguracji przeglądarki użytkowników.

Zgromadzone dane, są przedstawiane w przystępny sposób poprzez zestawienia wykresów słupkowych. Możemy przedstawić zestawienia ilości odsłon w danej godzinie, ilość odwiedzin w danym dniu oraz informację o źródłach, z których dany użytkownik trafił na naszą stronę.

Umożliwiamy również generowanie zestawień według potrzeb klienta. Z dostępnych narzędzi dedykowanych do modułu statystyk, możemy między innymi wygenerować zestawienie dotyczące ilości odsłon/odwiedzin w określonym czasie.

Szybkość działania


Mechanizm cache’owania

Skalowalność grafiki

W dobie Internetu mobilnego, jedną z istotniejszych cech, jest szybkość wyświetlania się strony. iWebstore.pl jest standardowo wyposażony w autorski system cach’owania stron. Polega to między innymi na przerzuceniu ciężaru przetwarzania danych przy każdorazowym wywołaniu strony na wyświetlenie zawartości wynikowej. Kolejnym elementem jest mechanizm przetwarzania grafiki. Umieszczone grafiki są systemowo skalowane do formatu wyświetlania. Takie rozwiązanie powoduje, że grafika jaka jest potrzebna do wyświetlenia, zostaje dopasowana do wielkości umieszczonego elementu.

System posiada wbudowany mechanizm oczyszczania kodu. Polega to między innymi na przesłaniu do przeglądarki klienta, kodu oczyszczonego z tzw. „białych znaków” oraz treści, która nie zostanie wyświetlona.

Informacja handlowa

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, zadaj pytanie naszym ekspertom.

Kontakt

Pomoc

tel: +48 53 43 55 552
email: pomoc@inote.pl

Zaloguj się


 
Wczytywanie danych...
Nie pokazuj tego komunikatu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityka cookie.