1. System iWebstore.pl
  2. Zalety systemu
  3. Oferta
  4. Proces relizacji
  5. Usługi pakietowe

Etap I


Analiza potrzeb

Wstępny szkic

Na wstępnym etapie współpracy przeprowadzamy wywiad, podczas którego ustalamy szereg kluczowych informacji. Najistotniejsze dla nas, są oczekiwania klienta od systemu, zakres wymaganych funkcjonalności. Wspólnie z klientem określamy zawartość merytoryczną. W przypadku, gdy planowany zakres funkcjonalności przekracza standardowe pakiety, przygotowujemy plan wdrożenia.

Następnie tworzony jest szkic sklepu, który posłuży do omówienia działania. Szkic zawiera ogólny zarys sklepu oraz rozmieszczenie elementów graficznych.

Etap II


Projekt funkcjonalny

Projekt graficzny

Programowanie

Po przeanalizowaniu zebranych informacji, tworzymy projekt funkcjonalny w postaci konspektu. Następnie, stworzony konspekt, przedstawiamy wraz z projektem graficznym w formie statycznej prezentacji.
Na podstawie przedstawionych materiałów ustalamy wspólnie z klientem szczegóły wyglądu oraz działania strony.

Po finalnej akceptacji projektu, zostaje przygotowana grafika niezbędna do stworzenia strony, po czym przystępujemy do programowania.

Etap III


Wdrożenie

Testy

Uruchomienie

Wdrożenie następuje po zaprogramowaniu, na wcześniej ustalonych warunkach. W podstawowym pakiecie wdrożeniowym, częścią wizualną zajmuje się firma inote.pl, natomiast klientowi pozostaje tylko uzupełnienie treści. Istnieje możliwość aby całościowo strona została zbudowana przez inote.pl, jednakże jest to ustalanie przed rozpoczęciem prac wdrożeniowych

W trakcie wdrożenia, klient oraz potencjalni użytkownicy, otrzymują w pełni skonfigurowany system. Na tym etapie osoba prowadząca projekt instruuje i wyjaśnia działanie narzędzia.

Po wdrożeniu i przeprowadzonych testach, następuje uruchomienie systemu. Proces ten obejmuje działania optymalizujące, przełączenie z trybu testowego na tryb produkcyjny.

Informacja handlowa

Chcesz otrzymać ofertę dostosowaną do twoich potrzeb, zadaj pytanie naszym ekspertom.

Kontakt

Pomoc

tel: +48 53 43 55 552
email: pomoc@inote.pl

Zaloguj się


 
Wczytywanie danych...
Nie pokazuj tego komunikatu.

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityka cookie.